تبلیغات
گلچینی از مطالب جالب و مفید - نفوذ گوگل به بدن انسان(سرویس جدید گوگل)
 
بهترین مطالب از هر موضوعی

گوگل با برنامه گوگل ارث فضا را تسخیر کرد و این امکان را به وجود آورد تا با مشاهده سه بعدی کهکشان و سیارات مختلف، دوستداران علم نجوم بیشتر در آسمان غرق شوند و بیگانگان با نجوم آشتی کنند.

نفوذ گوگل به بدن انسان

گوگل ارث موفقیت بی نظیری در نوع خودش بود. علاوه بر آنکه آموزش نجوم را آسان‌تر کرد به علت ابزار ساده آن بسیار محبوب شد.

گوگل با پشت‌سر گذاشتن تجربه گوگل ارث و با بهره گیری از تجربیات خود، این بار به دنیای پزشکی وارد شده و قصد دارد دنیای درون انسان‌ها را تسخیر کند. سرویس جدید گوگل، با نام بادی براوزر (body browser) به کنکاش در درون بدن انسان می‌پردازد و امکان دیدن تمام جزییات آناتومی بدن انسان را برای مخاطبان به صورت سه بعدی ممکن می‌سازد.

 

با ورود به برنامه هر قسمت از بدن را می‌توانید انتخاب کنید و از لایه‌های پوست، گوشت، استخوان و... بگذرید و یا در یک لایه بمانید.از قسمت سرچ می‌توانید عضو مورد نظرتان را جستجو کنید.

نفوذ گوگل به بدن انسان

این سرویس جدید با بهره‌گیری از WebGL امکان مشاهده سه بعدی بدن انسان را مهیا می‌کند. WebGL در واقع یک واسط کاربری‌ بر پایه OpenGL است که می‌تواند تصاویر سه بعدی گرافیکی را در محیط مرورگرها بدون استفاده از هیچ افزونه‌ای امکان پذیر کند. این واسط از canvas و HTML5 برای نمایش تصاویر سه بعدی استفاده می‌کند.

نفوذ گوگل به بدن انسان

گوگل این سرویس را در قسمت آزمایشگاه خود قرار داده و با مراجعه به سایت body browser می‌توانید از این سرویس جدید استفاده کنید.

البته قبل از استفاده باید بدانید تنها مرورگرهای Chrome 9 Beta،  Chrome 9 Dev Channel، Chrome Canary Build Firefox 4 beta از استاندارد WebGL پشتیبانی می‌کنند که برای مشاهده این برنامه نیاز دارید یکی از این مرورگرها را نصب کنید.

این برنامه نیز مانند گوگل ارث نیاز به اینترنت پر سرعت دارد و اگر از دایل آپ استفاده می‌کنید برای لود شدن صفحات باید صبر ایوب داشته باشید.

 

 

 

 

منبع: tebyan.netطبقه بندی: علمی،  پزشکی،  اخبار جالب،  گوگل و سرویس های آن، 
برچسب ها: نفوذ گوگل به بدن انسان(سرویس جدید گوگل)، Chrome 9 Beta، Chrome 9 Dev Channel، Chrome Canary Build،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 30 آذر 1389 توسط admin
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک