تبلیغات
گلچینی از مطالب جالب و مفید - ماوسی که جاذبه را به مبارزه می طلبد
 
بهترین مطالب از هر موضوعی

همه به خوبی میدانیم که استفاده از یک ماوس مناسب چقدر برای سلامت مچ ما اهمیت دارد. تقریبا همه ی کسانی که ساعات زیادی را به کار کردن با کامپیوتر میگذرانند بعد از چند ساعت کار متوالی با ماوس، خستگی و حتی شاید درد را در مچ خود احساس خواهند کرد. برای پیش گیری از چنین مشکلاتی لازم است در فواصل معین نرمش هایی با مچ دست انجام شود که از خستگی آن جلوگیری کند. در عین حال استفاده از بعضی پد ها که روی آنها محلی هم برای قرار گرفتن مچ دست در نظر گرفته شده میتواند تا حدی مفید واقع شود. اما آیا میتوان کاری کرد که اصلا با چنین مشکلاتی روبرو نباشیم؟ پاسخ مثبت است. کمپانی SmartFish به تازگی ماوسی با نام whirl ارائه کرده است که از تکنولوژی ErgoMotion بهره میگیرد. بدنه ی اصلی این ماوس بر روی یک پایه به نحوی قرار گرفته که برای انجام هر حرکت لازم است مچ خود را به سمت مورد نظر خم کنید تا ماوس را به جهت مورد نظر هدایت نمایید.

 عکسی از ماوس جدید

اینکه چرا عنوان این مطلب “ماوسی که جاذبه را به مبارزه میطلبد” انتخاب شده به این دلیل است که در هنگام استفاده از این ماوس به علت بهره گیری از تکنولوژی ErgoMotion حس میکنید که دست شما در هوا معلق است. بر عکس ماوس های عادی، نوع طراحی این ماوس شما را وادار میکند تا بجای آن که مچ خود را در وضعیتی ثابت قرار داده و دائما آنرا به این سو و آن سو حرکت دهید و با این کار موجب آسیب رسیدن به آن شوید، با انجام حرکت در تمامی جهت ها مچ خود را به بهترین شکل نرمش داده و هنگام کار با کامپیوتر ساعات لذت بخشی را سپری کنید.
این ماوس لیزری بی سیم، هم برای راست دست ها و هم برای چپ دست ها به بهترین شکل قابل استفاده بوده و تمام درایور های لازم برای نصب بر روی ویندوز و مک با آن ارائه میشود. در ضمن حساسیت whirl معادل ۸۰۰ نقطه در هر اینچ است . اگر مایل باشید میتوانید آن را در ۶ رنگ و دو نوع متفاوت یکی برای لپ تاپ ها و یکی برای کامپیوتر های شخصی با قیمت ۴۹.۹۵ دلار از اینجا تهیه نمایید.طبقه بندی: سخت افزار کامپیوتر،  تکنولوژی، 
برچسب ها: ماوس، مچ دست، جاذبه،  
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 30 دی 1389 توسط admin
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک