تبلیغات
گلچینی از مطالب جالب و مفید - به بهداد سلیمی رای بدهید
 
بهترین مطالب از هر موضوعی

بهداد سلیمی وزنه بردار ایران

فدراسیون بین‌المللی وزنه‌برداری همچون سالهای گذشته بهترین وزنه برداری سال دنیا را با رای گیری اینترنتی معرفی می کند.

به نقل از ایسنا ایده انتخاب مرد سال وزنه برداری جهان، اولین بار ‌٢٨ سال پیش توسط « ینو بوسکویچ »، یکی از خبرنگاران ورزشی نویس کشور مجارستان مطرح شد. به همین خاطر فدراسیون بین‌المللی وزنه برداری از سال ‌١٩٨٢ برای مردان و از سال ‌١٩٩١ برای زنان، همه ساله این رای گیری را با نام جایزه «ینو بوسکویچ» برگزار می کند.

 

در رای سال ‌٢٠١٠، وزنه بردارانی که در رقابت‌های قهرمانی بزرگسالان جهان در آنتالیای ترکیه عنوان قهرمانی را به دست آوردند، جزو نامزدهای اصلی معرفی به عنوان وزنه بردار سال هستند و کاربران سایت فدراسیون جهانی باید با دادن امتیازهای سه، دو، و یک به ‌٣ وزنه بردار منتخب در دو بخش مردان و زنان، رای خود را ارسال كنند.

بهداد سلیمی وزنه بردار ایران

در این میان بهداد سلیمی وزنه بردار شایسته کشورمان که با قهرمانی در رقابتهای دسته فوق سنگین مسابقات جهانی آنتالیا، عنوان قوی ترین مرد جهان را به دست آورد، یکی از وزنه بردارانی است که با توجه به آرا ایرانی های ورزش دوست در اقصی نقاط جهان، شانس زیادی برای معرفی به عنوان مرد سال وزنه برداری جهان دارد.

برای شرکت در رای گیری انتخاب بهترین وزنه برداری سال ‌٢٠١٠، به آدرس زیر بروید:

www.iwf.net/weightlifting/bestlifters_2010.php

آخرین مهلت برای شرکت در این رای گیری اینترنتی، ‌٢١ ژانویه سال ‌٢٠١١ میلادی (جمعه اول بهمن ماه) است.

منبع: tebyan.netطبقه بندی: ورزش، 
برچسب ها: به بهداد سلیمی رای بدهید، فدراسیون بین‌المللی وزنه‌برداری، مرد سال وزنه برداری جهان، ینو بوسکویچ، قوی ترین مرد جهان، رای گیری اینترنتی،  
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 2 دی 1389 توسط admin
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک